O FIRMĚ ZVĚDĚLÍK DETAILNĚJI 


Vážení přátelé,
již přes deset let je firma Zvědělík součástí tuzemského trhu se solární a výhřevní technikou.
Jsme firma z jižní Moravy, která se dále zabývá poradenstvím, prodejem, montážemi krbových kamen, kotlů, krbových vložek a souvisejících produktů.


Působení:


Firma Zvědělík primárně působí na jihu Moravy v okrese Hodonín, dále v Praze, přilehlém okolí Prahy a dle případné domluvy operujeme na celém území České a případně i Slovenské republiky.

E-shop:


V sekci e-shop naleznete hlavní produkty, které stávajícího času máme a nebo jsme měli skladem na prodejně. Nejedná se tedy o e-shop jako takový, ale spíše o e-katalog.
Drobné zboží s velkou fluktuací v e-katalogu neuvádíme. V případě zájmu zajištujeme objednávky veškerých dostupných produktů námi zastupovaných dodavatelů, neváhejte nás tedy kontaktovat!


Dále:


Jsme stabilní společností, která poskytuje komplexní služby v oblasti využití a úspor tepelných energií. Letité zkušenosti z instalací mnoha zakázek, především pro objekty občanské výstavby, nám pomáhají k úspěšnému řešení nových, větších a stále náročnějších projektů. Díky tomu významným způsobem neustále posilujeme odbornou zdatnost naší firmy.Každý den pro vás připravujeme a realizujeme solární termické nebo fotovoltaické systémy. Pro vaše požadavky známe technická řešení využívající nejmodernější solární techniku, způsoby jejího efektivního využití a začlenění do moderních technologií současných rodinných domů. Našim zákazníkům a obchodním partnerům můžeme nabídnout komplexní dodávky na klíč, prodej slunečních kolektorů, solárních komponentů a fotovoltaických článků. Poskytujeme odborné poradenství, projekční činnost a zpracování záměru realizace s výběrem nejvhodnější technologie a možného řešení. Součástí komplexních dodávek je dokumentace pro poskytnutí dotací na instalované zakázky a potřebná technická agenda k připojení fotovoltaických elektráren do distribuční sítě.


Zaručujeme seriózní jednání a důraz na poctivé provedení každé instalace spolu s jejím estetickým zpracováním při dosažení maximální účinnosti. Aktuální informace, nabídky a reference naleznete na těchto internetových stránkách.

ZPĚT