KOTLE
Kotle jsou v dnešní době nedílnou součástí našich domácností. Na našem trhu můžete zakoupit nepřeberné množstí kotlů. Kotle se rozdělují dle následujících parametrů.

Plynové kotle - Plynové kotle představují moderní a velmi úsporné řešení vytápění Vašeho bytu. Podívejte se na jejich jedinečné vlastnosti a vyberte si z široké nabídky plynových kotlů od renomovaných výrobců.

Elektrokotle - Ekologický způsob vytápění objektů s ohledem na výkon a investované náklady. V dnešní době velmi oblíbený způsob jak ušetřit peníze a zároveň být šetrný k životnímu prostředí.

Kotle na tuhá paliva - Klasické kotle, které jistě dobře znáte, obohacené o moderní design a větší účinnost.

Ekologické kotle - Nejnovější trendy v oblasti ekologické politiky Vám umožní ušetřit náklady v kombinaci s dosažením maximálního výkonu. Jako palivo kotlů se nejčastěji používají dřevní pelety, které zaručují vysoký výkon a příznivé emise při hoření.

Kotle na tuhá paliva s automatickým provozem - Kotle jsou určeny k úspornému vytápění, u něhož je kladen důraz na automatický provoz a minimální nároky na obsluhu. Přednstí kotlů je časově nenáročná obslua a údržba, nízké provozní náklady, řízení provozu kotle pokojovým termostatem.

Kotle na tuhá paliva s kombinovaným provozem - Tyto kotle jsou určeny k úspornému vytápění zejména rodinných domů. Výhodou kotlů je jejich univerzálnost. Kotle lze užívat ve dvou režimech. Přednosti těchto kotlů jsou jednoduchá a časově nenáročná obsluha a údržba, nízké provozní náklady a vysoká variabilita používaného paliva.

Ruční režim - je možné spalovat koks, černé uhlí a kusové dřevo.

Automatický režim - lze v hořáku, který je nejčastěji umístěn v podstavci kotle spalovat černé uhlí, hnědé uhlí nebo dřevní pelety.


Vybrat si ten nejvhodnější kotel, který by měl sloužit řadu let není vždy jednoduché. Kotle na tuhá paliva musí splňovat řadu požadavků, mezi něž patří zejména:

- velikost tepelného výkonu

- spalování určitého druhu paliva

- bezpečný odvod kouřových plynů

- hospodárný a bezpečný provoz

- nároky na údržbu a obsluhu
Detailnější informace o produktech, hledejte v e-shopu a nebo na stánkách našich dodavatelů:


Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného kotle na tuhá paliva. Neváhejte a kontaktujte nás.


Detailnější informace o produktech hledejte v e-shopu a nebo na stánkách našich dodavatelů!